Pakiet Standard:

 • Strona internetowa z dowolną ilością podstron.

Dajemy Państwu możliwość zarządzania swoją stroną według własnych założeń, poprzez nieograniczone tworzenie dodatkowych podstron do zakładek, które zamieszczone zostały na stronie.

 • Bezpłatny BIP - strony Biuletynu Informacji Publicznej.

Do pakietu Standard dostają Państwo w prezencie od Szkolnastrona.pl stronę BIP. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007r. przypominamy, że placówki oświatowe są zobowiązane do udostępniania informacji publicznych, jako że są one jednostką organizacyjną samorządu terytorialnego. W tym miejscu mogą Państwo przetestować bezpłatną wersję demo www.szkolnybip.pl/demo.

 • Własny unikatowy adres www.

Każdy nasz Klient ma możliwość dostosowania docelowego adresu www swojej placówki, którego nieodłącznym elementem jest nazwa domeny szkolnastrona.pl.

 • Możliwość samodzielnej aktualizacji strony www (panel administracyjny).

W 2005 roku przeprowadziliśmy ogólnopolskie badanie wśród placówek oświatowych w całej Polsce, których efektem było przygotowanie panelu administracyjnego (CMS) umożliwiającego samodzielną aktualizację strony www przez użytkowników, doskonale dostosowanego do potrzeb i oczekiwań szkół i przedszkoli. Prosta i intuicyjna obsługa panelu administracyjnego nie wymaga od użytkowników specjalistycznej wiedzy informatycznej, ponieważ działa on na zasadzie WORD-a.

 • Bezpieczny serwer www.

W ramach pakietu dostają Państwo 1GB wydzielonej przestrzeni na dysku serwera do indywidualnego wykorzystania, na potrzeby strony placówki.

 • Serwer zabezpieczony programami antyspamowymi i antywirusowymi

Nasz serwer jest bezpiecznym miejscem przechowywania danych. Zabezpieczenia tj. programy antyspamowe i antywirusowe wraz z naszym działem technicznym czuwają, aby poufne informacje nie dostały się w niepowołane ręce.

 • Bezpłatna pomoc techniczna.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących działania i administrowania strony placówki nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Krok po kroku rozwiejemy wszelkie problemy, które pojawiły się podczas pracy na stronach placówek. Dostępne są również filmy instruktażowe www.szkolnastrona.pl/film_instrukcja,m,mg,37.html oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie wraz z instrukcją obsługi www.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=mg,47.

 • Bezpłatny udział w konkursie z cennymi nagrodami - Szkolnastrona Roku

Nasi klienci mają możliwość wziąć udział w bezpłatnym konkursie Szkolnastrona Roku, który odbywa się cyklicznie i nieprzerwanie od 2009 roku. Laureaci Konkursu nagradzani są cennymi nagrodami, przydatnymi w codziennym funkcjonowaniu każdej placówki oświatowej. Celem Konkursu jest rozpowszechnianie wśród polskich szkół dobrych praktyk dotyczących administrowania serwisami internetowymi oraz promowanie szkół, które w sposób właściwy wykorzystują Internet do informowania i integrowania uczniów, nauczycieli, rodziców. Zapraszamy na stronę dedykowaną Konkursom organizowanym przez Szkolnastrona.pl www.konkurs.szkolnastrona.pl

 • Baner animowany

Sam tworzysz górny baner animowany. W prosty sposób można dodać zdjęcia i ustawić sposób animacji. Dodając jedno zdjęcie baner jest statyczny, jeżeli dodane zostanie ich kilka baner zamienia się w animowany. Zobacz film

 • Wersja kontrastowa 

Jednym przyciskiem myszy użytkownik strony www zamienia stronę na przejrzystą i czytelną.

 • Dostosowanie dla osób niepełnosprawnych i starszych

Dzięki funkcji powiększania czcionki oraz możliwości włączenia wersji kontrastowej strona staje się czytelna dla osób narażonych na wykluczenie cyfrowe. Dodatkowo strona spełnia wymogi WCAG 2.0 AA.

 • Wersja mobilna,

Funkcja ta umożliwia przeglądanie strony www w dowolnym miejscu i czasie na urządzeniach mobilnych tj. telefony komórkowe, smartfony i tablety. Zobacz film

 • Wersja żałobna

Jednym przyciskiem myszy z poziomu panelu administracyjnego można uruchomić wersję żałobną strony www placówki. Zobacz film

 • Żonglowanie układem strony,

Funkcja układania i zarządzania modułami, pozwala administratorowi szkolnej strony decydować o tym jaki moduł ma znaleźć się na stronie i w którym jej miejscu. Zobacz film

 • Gotowe treści na stronę www

Wspólnie z naszymi Partnerami pracujemy nad treściami potrzebnymi w rozwoju i edukacji uczniów, nauczycieli i rodziców. Wykonując jeden ruch z poziomu panelu administracyjnego decydują Państwo o włączeniu lub wyłączeniu wybranych akcji społecznych.

 • Mapa Google

W prosty sposób możliwe jest uruchomienie mapy Google z zaznaczoną lokalizacją placówki na szkolnej stronie, co znacząco ułatwi dotarcie do niej.

 • Treści chronione hasłem

Możliwość przydzielania uprawnień do forum i stron chronionych oraz blokowania użytkowników. Niepożądane osoby nie dotrą do zahasłowanych treści.

 • Integracja z Facebookim i Twitterem

Jednym przyciskiem z poziomu panelu administracyjnego można zintegrować stronę www placówki z profilami na Facebooku oraz Twitterze,

 • Pozycjonowanie strony placówki w Google

Samodzielnie można tworzyć tagi z poziomu panelu administracyjnego, które są potrzebne do wypozycjonowania strony i osiągnięcia wysokich miejsc w wyszukiwarce Google.

 • Dymki z pomocą w panelu administracyjnym

Każda funkcja w panelu administracyjnym opisana jest odpowiednim dymkiem z pomocą, który nakieruje jak w danym wypadku powinno się postępować.

 • Funkcja „chwyć i upuść”

Nowa funkcja, znacząco ułatwiająca edytowanie strony internetowej. Wystarczy w menu chwycić daną zakładkę, przeciągnąć, a następnie upuścić w żądane miejsce.  Zobacz film

 • Wbudowane wyszukiwarki treści

Panel Przyszłości posiada dwie wbudowane wyszukiwarki: na stronie oraz w panelu.
Dzięki nim każdy znajdzie potrzebne informacje. Zobacz film

 • Obróbka zdjęć

Świeżo wprowadzona funkcja umożliwiająca obróbkę zdjęć w panelu administracyjnym:  przekształcenie, kadrowanie, zmiana jasności, kontrastu, nasycenia i odcienia. Dotyczy wszystkich zdjęć, zarówno dodawanych do baneru jak i do galerii czy przechowywanych na serwerze.  Zobacz film

 • Bezpłatne demo

Każdy Klient, który chciałby najpierw przetestować możliwości naszej strony internetowej może skorzystać z bezpłatnego dostępu do wersji demo. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.

 

Zamów pakiet